Z przyjemnością informujemy że udało nam się pozyskać 2000 zł na nasze zajęcia profilaktyczne organizowane w Biblioteka Tuczno

Środki finansowe pochodzą z wpływów za wydanie zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych dla Gmina Tuczno - z dobrą energią i zostały wykorzystane na zakup materiałów i nagród niezbędnych do przeprowadzenia zajęć.

Dziękujemy za zaangażowanie i przyznanie środków Burmistrzowi Tuczna, Panu Krzysztof Mikołajczyk i Radnym z Rady Miejskiej.

Dzięki Wam dzieci z naszej gminy uczestniczące w naszych programach profilaktycznych zdobędą nową wiedzę i umiejętności społeczne, które ułatwią im start w dorosłe życie

Nasze zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 3-6 lat z Szkoła Podstawowa im. Wedlów - Tuczyńskich w Tucznie, Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Marcinkowicach i Publiczne Przedszkole w Tucznie. Przypominamy że na zajęcia obowiązują zapisy.

Dziękujemy.

Dziękujemy również Szkoła Podstawowa im. Wedlów - Tuczyńskich w Tucznie, Izabela Krajnik, Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Marcinkowicach, Anna Skuzjus za zaangażowanie i uczestnictwo w zajęciach.

Mamy nadzieję że widzicie pozytywne zmiany wśród Waszych najmłodszych

@liderzy wśród fanów

Extra Wałcz