Spotkaniu autorskim z Panią Elżbietą Cherezińską w Choszcznie.

Wczoraj uczestniczyliśmy w niesamowitym spotkaniu autorskim z Panią Elżbietą Cherezińską. Spotkanie zostało zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Marii Dąbrowskiej w Choszcznie, Księgarnię Pegaz w Choszcznie oraz SBP koło nr. 17 w Choszcznie.
Tematem spotkania była najnowsza książka „SYDONIA. SŁOWO SIĘ RZEKŁO” której akcja rozgrywa się na Pomorzu.
Spotkanie obfitowało w wiele ciekawostek historycznych dotyczących naszego regionu.
Zachęcamy do przeczytania książki w której znajdą Państwo kilka ciekawostek związanych z rodem von Wedel, który jest nam Wszystkim znany w Tucznie.
Mamy też coś dla naszych Czytelników
Specjalnie dla Was zdobyliśmy autograf Pani Elżbiety Cherezińskiej w jej najnowszej książce dostępnej w Biblioteka Tuczno oraz w egzemplarzu który już niedługo będzie do wygrania w konkursie.