Spotkanie autorskie z Marceliną Baranowską.

W urokliwych okolicznościach naszej tuczyńskiej plaży odbyło się dzisiaj spotkanie autorskie z panią Marceliną Baranowską autorką książek „Tajemnica Gai”, „Pragnienie Erosa”, „Cichy wielbiciel” oraz „Hugo”. Spotkanie stanowiło doskonałą okazję do zapoznania się z twórczością Autorki oraz samą Autorką.
Czy wiecie, że akcja powieści „Cichy wielbiciel” rozgrywa się po części w naszym Tucznie?
Lecz to nie wszystko. Dzięki uprzejmości Pani Marceliny Baranowskiej i wydawnictwa „Sabat” udało nam się zdobyć wiele niespodzianek dla naszych Czytelników, które już od poniedziałku będą do zgarnięcia.
Dodatkowo zdradzimy Wam że Pani Marcelina wypoczywa w naszym mieście do 6 sierpnia, więc jest to niepowtarzalna okazja do zakupu książki wraz z osobistą dedykacją autorki.
Jeżeli Jesteście zainteresowani kontaktujcie się z Biblioteką w Tucznie lub poprzez Facebook z Panią Marceliną.
Ogromne podziękowania dla Pana Radka Brzozowskiego i baru „Nie Ma Lipy” który jako współorganizator spotkania przygotował miejsce i niespodziankę dla wszystkich obecnych.
Dziękujemy .