Przy naszej bibliotece powstał kolejny Punkt Biblioteka Tuczno

Przy naszej bibliotece powstał kolejny Punkt Biblioteka Tuczno.
Mieszkańcy i Turyści będą tu mogli przeczytać naszą lokalną prasę Extrawałcz.pl i zapoznać się z ofertą lokalnych firm w formie ulotek.
Ponadto będzie można bezpłatnie pozyskać mapę turystyczną naszej gminy i broszury turystyczne, które dostarcza nam Nadleśnictwo Tuczno Lasy Państwowe.
Dodatkowo powstała też półka z BOOKCROSSING TUCZNO, gdzie każdy Czytelnik może skorzystać z książek bez konieczności zakładania Karty Czytelnika w naszej bibliotece.
Zachęcamy do korzystania z naszych punktów. Uważamy że każdy znajdzie coś miłego dla siebie.
Uwzględniając zbliżający się wielkimi krokami sezon turystyczny, już teraz zapowiadamy że wkrótce, takich punktów w naszej gminie powstanie więcej.
Obserwujcie nasz profil na Facebook i bądźcie na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami organizowanymi przez Bibliotekę w Tucznie.
Już wkrótce kolejne niespodzianki dla Mieszkańców i Turystów.
BIBLIOTEKA RZĄDZI
Jeżeli chcesz, aby Twoja prasa lub/i reklama znalazła się w naszych punktach skontaktuj się z biblioteką na bibliotekatuczno@interia.pl lub pod nr. tel: 67 259 3 101
prasa i reklama
prasa