WISŁAWA SZYMBORSKA AUTORSKI KONCERT "MIĘDZY WIERSZAMI"

Krótka fotorelacja z autorskiego koncertu „Między wierszami” dedykowanego pamięci Wisławy Szymborskiej.
Koncertowy wieczór rozpoczęli uczniowie SP im. Wedlów Tuczyńskich w Tucznie, Oliwia Marszał, Hanna Stocka i Filip Białas recytując wiersze Wisławy Szymborskiej.
Autorski koncert poezji śpiewanej w wykonaniu Zbigniewa Rolniczaka odbył się w kameralnej atmosferze, którą przygotowała Restauracja „Wrzosowy Zakątek”.
Zbyszek Rolniczak swoją śpiewaną poezją i grą na gitarze zafundował wszystkim uczestnikom walentynkowego wydarzenia niesamowite wrażenia i wiele przemyśleń. Mamy nadzieję że obecnym podobał się koncert, a dla wszystkich nieobecnych dołączamy tylko mały wycinek tego co się dzialo podczas wieczoru walentynkowego.
Dziękujemy że byliście z nami i pamiętajcie o „Wyjściach nieprzytulonych”.
♥️♥️♥️