Skontrum – biblioteka w Tucznie będzie nieczynna!!!

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Tucznie będzie nieczynna w dniach 20 marca – 24 kwietnia  2021r.

Każda biblioteka jest zobowiązana do przeprowadzania skontrum, tj. inwentaryzacji całości zbiorów bibliotecznych . Nasza inwentaryzacja powinna zostać przeprowadzona w czerwcu 2021 r. Jednak biorąc pod uwagę obecną sytuację związaną z pandemią i ograniczenia w prowadzeniu działalności bibliotecznej, podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu skontrum już teraz, mamy bowiem nadzieję, że do czerwca sytuacja się ustabilizuje i będziemy mogli działać na pełnych obrotach, czyli tak jak lubimy, organizując spotkania, warsztaty, konkursy.

W wyznaczonym terminie Biblioteka będzie wyłączona z obsługi czytelników, nie będzie można zwracać i wypożyczać książek.

Czytelników przepraszamy za utrudnienia w korzystaniu z biblioteki i prosimy o wcześniejsze zaopatrzenie się w książki.