Dzisiaj odwiedzili nas uczestnicy zajęć Środowiskowego Domu Samopomocy w Wałczu

Dzisiaj odwiedzili nas uczestnicy zajęć Środowiskowego Domu Samopomocy w Wałczu.

Wizyta odbyła się w ramach programu „Szynobusem po Zachodniopomorskim”, którego twórcą jest Środowiskowy Dom Samopomocy w Wałczu.

Uczestnicy odwiedzili Biblioteka Tuczno, gdzie wraz z pracownikiem biblioteki udali się na wycieczkę po Tucznie.

Dzięki uprzejmości naszego Proboszcza księdza Jerzy Jan Dalak mogli obejrzeć kościół, poznać jego historię i ciekawostki z jego historii.

Następnie za zgodą Zarządu Głównego SARP

zwiedziliśmy Zamek w Tucznie.

Na uczestników czekały też niespodzianki jak lody w restauracji Wrzosowy Zakątek ufundowane przez Gminę Tuczno oraz małe upominki ufundowane przez Gminę Tuczno i Bibliotekę w Tucznie.

Dziękujemy  Szkoła Podstawowa im. Wedlów - Tuczyńskich w Tucznie oraz Gminie Tuczno za zapewnienie transportu dla naszych podopiecznych.

Mamy nadzieję że ten krótki pobyt będzie zachęta do częstszego odwiedzania naszego regionu.