Archiwalna Strona Biblioteka Tuczno - Komunikat

Komunikat

W związku z ogłoszonymi przez premiera Mateusza Morawieckiego obostrzeniami w sektorze kultury wynikającymi z dużego przyrostu zakażeń Covid - 19 oraz zgodnie z rekomendacjami Biblioteki Narodowej, informujemy, że Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Tucznie od 7 do 29 listopada będzie zamknięta dla czytelników.

O ewentualnym przedłużeniu okresu zamknięcia poinformujemy w osobnym komunikacie.

Termin zwrotu książek przypadający na okres zamknięcia biblioteki zostanie przedłużony do 6 grudnia.

Kontakt z pracownikami Biblioteki będzie możliwy od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 15.30.

W sprawie wypożyczeń księgozbioru  lub załatwienia innych spraw prosimy o korzystanie z następujących form:

1. telefonicznie na ogólny numer Biblioteki 67 2593101. Z tego punktu będzie możliwość połączenia z odpowiednim pracownikiem.
  2. email : bibliotekatuczno@interia.pl